Atrakcje w Mielenku

(10)

Plaża Nadmorska plaża to największa atrakcja turystyczna w Mielenku i zarazem główny powód przyjazdu turystów na wczasy w Mielenku. Plaża w Mielenku pokryta jest drobnym piaskiem... więcej »

wejście od ul. Plażowej

Aleja Lipowa Aleja Lipowa to droga prowadząca z Mielenka do Mielna (ul. Lipowa / Kościelna) o długości około 2,5 kilometra - wzdłuż niej rosną ponad 150-letnie lipy. Od 2014 roku Aleja Lipowa je... więcej »

ul. Lipowa / Kościelna

Ogrody Tematyczne Hortulus  Ogrody Tematyczne Hortulus to idealna atrakcja dla wszystkich wielbicieli pięknej natury oraz odpoczynku na świeżym powietrzu. Ogrody zlokalizowane są w Dobrzycy, kt&... więcej »

ul. Dobrzyca 76, Dobrzyca

Szlaki Rowerowe Przez Mielenko przebiega kilka szlaków rowerowych, którymi proponujemy wybrać się na wycieczki. Aby korzystać z wyżej wymienionych szlaków nie zawsze trzeba brać ... więcej »

Mielenko

Gminny plac zabaw W Mielenku przy skrzyżowaniu ulic Lipowej z Brzozową znajduje się nowoczesny i ogólnodostępny plac zabaw, pełen różnych nowych huśtawek, karuzeli i zabawek ogrodowych.... więcej »

ul. Lipowa, Mielenko

Nordic Walking Nowo wytyczone szlaki piesze pozwalają na uprawianie nordic walkingu. Prowadzą one przez nadbałtyckie lasy w kierunku Mielna i Unieścia lub Chłopów. Trudno się zgubić, gdyż na t... więcej »

ul. Lipowa, Mielenko

Zabytkowa zabudowa Mielenko to osada o dość długiej historii - już około roku 2500 p.n.e. w młodszej epoce kamienia znajdowała się tu osada ludzka. Odnaleziono tu również cmentarzysko datowane... więcej »

ul. Lipowa, Mielenko

Mielno Mielno to znane i lubiane przez wielu Polaków nadmorskie letnisko - niektórzy nazywają je "Polska Ibiza". To miejsce ukochali sobie raczej ludzie młodzi, spragnieni nocnego życia... więcej »

Chłopy Chłopy to nieduża miejscowość turystyczna położona na zachód od Mielenka. W odróżnieniu do innych nadmorskich letnisk w Chłopach zachowało się wiele zabytkowych, pochodzących z X... więcej »

Mielenko to osada o dość długiej historii - już około roku 2500 p.n.e. w młodszej epoce kamienia znajdowała się tu osada ludzka. Odnaleziono tu również cmentarzysko datowane około 1700 roku p.n... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00